KONST / Litografier / Färglitografi 13229230
nr 1322 9230
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 24/285, Skola. Motivet: 46x55 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
500 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:08:59
Märthaskolan